Designové plynové krby a kamna

Žádný popel, nošení dříví, nepořádek, žádné čištění skla.

Plynové krby jsou dostupné v mnoha standardních variantách, i v jakémkoliv provedení na míru, podle specifických požadavků našeho zákazníka. Nechybí komfort dálkového ovládání přes WiFi, nebo možnost napojení plynového krbu na systém chytré domácnosti.

Plynová kamna a krby jsou vhodné všude tam, kde je záměrem vytvořit skvělou relaxační atmosféru u reálného ohně bez nutnosti připravovat a skladovat dřevo. Díky možnosti odtahu spalin přes stěnu odpadá také potřeba budovat klasický komín.

Stavby plynových krbů - přijímáme zakázky z celé České republiky

Plynový krb Vám navrhneme a postavíme kdekoliv v ČR, přizpůsobený na míru Vašim přáním, potřebám a životnímu stylu.

Pokud máte zájem o konzultaci, nebo o cenovou nabídku instalace jakéhokoliv plynového krbu, prosím kontaktujte nás. Konzultace jsou zdarma a k ničemu Vás nezavazují.  Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, nebo můžete použít níže uvedený formulář.


Tel.: +420 605 900 521

Email: vaclav@kamnarstvi-humpolec.cz

Na trhu je k dispozici mnoho různých značek a tolik možností výběru, že pro běžného člověka je velmi těžké se v tom všem zorientovat. Pojďme na to jinak. V našem specializovaném e-shopu najdete výběr jen těch nejzajímavějších plynových krbů a plynových krbových kamen.
Všechny produkty, které zde nabízíme, pochází od renomovaných evropských výrobců. Většinu z nich jsme osobně vyzkoušeli – ať už při montáži u našich zákazníků, nebo alespoň na školení výrobců –  a za jejich kvalitu a užitnou hodnotu dáme “ruku do ohně". Tak nekupujte zajíce v pytli, nebo v nějakém hobbymarketu a dejte raději na doporučení profíků…