Automatické biokrby

Automatické biokrby vyžadují připojení k elektrické síti. Automatika se stará o bezpečné zapálení plamene, regulaci intenzity hoření a jeho ideální průběh. Hlídá teplotu v místnosti a postará se také o samotné vypnutí.

Technologií Planika BEV  jsou vybaveny všechny automatické modely. Tato revoluční technologie se stará o řízenou přeměnu kapalného skupenství paliva na plynné. Následně je v optimálním množství přivádí na hořák. Proces hoření je tak pod kontrolou a probíhá za ideálních podmínek. Vyspělý mikroprocesor monitoruje a kontroluje krb a zajišťuje jeho správné a bezpečné  fungování.  Výsledkem je velmi čistý, účinný a bezpečný spalovací proces bez nežádoucích vedlejších produktů jako je kouř, nepříjemný zápach, saze nebo popel. Lze je provozovat bez připojení na komín. Více o technologii Planika BEV v tomto videu.

Automatické biokrby máme k dispozici buď jako samostatné krbové vložky, které lze zabudovat do jakékoliv obestavby, nebo do nábytku. Nabízíme je i jako samostatně stojící krbová kamna, která stačí jen zapojit do zásuvky. Jsou určeny pouze pro použití uvnitř v místnosti. K některým modelům si můžete objednat doplňky jako jsou keramická polena, která dodají vašemu krbu šmrnc.

Zobrazuji všech 38 výsledků