Interiérové biokrby

Interiérové biokrby jsou vhodné do jakýchkoliv vnitřních prostor – bytů, firemních a hotelových recepcí, wellness studií, barů či osvětlení banketu.
V naší nabídce naleznete manuální i automatické modely, samostatně stojící, nebo jako krbové kazety vhodné k zabudování do stěny, nebo do nábytku.

Manuální interiérové biokrby mají speciální hořák s technologií Planika Commerce. Díky této technologii je používání biokrbů v komerčních i soukromých protorách zcela bezpečné. Vnitřek hořáku je vyplněn vysoce absorbčním keramickým vláknem, které vsákne palivo a udrží ho uvnitř, což zabraňuje úniku či vylití paliva dokonce i tehdy, když se biokrb převrhne. V tomto videu se můžete podívat, jak to funguje.

Doporučené palivo Fanola
je naprosto netoxické a bez zápachu. Je vyrobené z obnovitelných přírodních zdrojů. Je naprosto bezpečné neboť jediným produktem při procesu spalování je vodní pára a CO2 v množství srovnatelným s množstvím vznikajícím při dýchání.

Automatické interiérové biokrby jsou vybaveny technologií Planika BEV. Tato revoluční technologie se stará o řízenou přeměnu kapalného skupenství paliva na plynné. Následně je v optimálním množství přivádí na hořák. Proces hoření je tak pod kontrolou a probíhá za ideálních podmínek. Vyspělý mikroprocesor monitoruje a kontroluje krb a zajišťuje jeho správné a bezpečné  fungování.  Výsledkem je velmi čistý, účinný a bezpečný spalovací proces bez nežádoucích vedlejších produktů jako je kouř, nepříjemný zápach, saze nebo popel. Více o technologii Planika BEV v tomto videu.

Zobrazuji všech 49 výsledků