Stolky s ohněm

Planika – venkovní stolky s ohněm

Dopřejte si kouzelnou atmosféru plamenů za klidných letních večerů. Planika vytvořila venkovní verze stolků s ohněm – úžasný a vysoce funkční biokrb umístěný do stolku, který kombinuje teplo přírodního ohně s útulným minimalismem.

Výsledkem speciální pozornosti věnované detailům a vysoce kvalitním materiálům je příjemný a krásný oheň založený na Technologii Commerce. Uklidňující vibrace a visuálně příjemný design přímo povzbuzují k tomu, abyste svůj čas strávili právě u tohoto stolku.  Kombinace stolku a biokrbu nabízí dvě varianty:  přírodní lakovaná OSB nebo černá lakovaná OSB, což vám může poskytnout perfektní doplněk každého prostoru ať už venku či uvnitř. Deska stolu u některých verzí stolků je vyrobena z průhledného tvrzeného skla, která doplňuje moderní vzhled biokrbu.  A navíc prostor pod deskou stolu nabízí pohodlný úložný prostor.

Planika – vnitřní stolky s ohněm

Tyto stolky s biokrbem, které se nabízejí ve dvou barevných variantách : bílá nebo černá,  jsou určeny pro vnitřní prostory. Vzhledem k umístění skleněného cylindru na straně stolku je zde dostatek místa a stolek lze využívat jako běžný stolek.  Deska stolu u některých verzí stolků je vyrobena z průhledného tvrzeného skla, která doplňuje moderní vzhled biokrbu.

Biokrb využívá technologie Commerce, založené na keramických vláknech, jejichž absorbce poskytuje vysokou úroveň komfortu a bezpečnosti bez rizika rozlití či úniku náplně krbu.

Doporučené palivo Fenola je naprosto netoxické a bez zápachu vyrobené z obnovitelných zdrojů. Je naprosto bezpečné neboť jediným produktem při procesu spalování je vodní pára a CO2 v množství srovnatelným s množstvím vznikajícím při dýchání.  Instalace tohoto biokrbu nevyžaduje připojení na komín či popelník.

Zobrazeno 7 výsledků