Venkovní biokrby

Venkovní biokrby jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů, odolných vůči náročným povětrnostním podmínkám.  Díky teplu skutečného ohně a příjemnému designu jsou venkovní biokrby úžasnými doplňky na zahradu nebo terasu.

Díky Technologii Commerce™ je používání venkovních biokrbů v  komerčních i soukromých protorách zcela bezpečné. Vnitřek hořáku je vyplněn vysoce absorbčním keramickým vláknem, které vsákne palivo a udrží ho uvnitř, což zabraňuje úniku či vylití paliva dokonce i tehdy, když se biokrb převrhne. V tomto videu se můžete podívat, jak to funguje.

Pokud hledáte světlo na zahradu nebo terasu, venkovní biokrb je tou nejlepší volbou. Odolný vůči povětrnostním podmínkám, sálající teplo a zajímavý design. To jsou venkovní biokrby.

Doporučené palivo Fanola

je naprosto netoxické a bez zápachu vyrobené z obnovitelných zdrojů. Je naprosto bezpečné neboť jediným produktem při procesu spalování je vodní pára a CO2 v množství srovnatelným s množstvím vznikajícím při dýchání.  Instalace tohoto biokrbu nevyžaduje připojení na komín.

Zobrazuji všech 7 výsledků