Krbová kamna

Nejsme jen prodejci, ale hlavně kamnáři.

Pomůžeme vám vybrat kvalitní krbová kamna a doporučíme vhodné parametry. Zakoupená kamna Vám můžeme odborně nainstalovat kdekoliv v ČR.

Pokud máte zájem o konzultaci, nebo o cenovou nabídku instalace krbových kamen, prosím kontaktujte nás telefonicky, e-mailem, nebo použijte níže uvedený formulář.

Tel.: +420 605 900 521

Email: vaclav@kamnarstvi-humpolec.cz

Samostatně stojící krbová kamna jsou alternativou ke zděným kamnům a krbům. Výhodou je hlavně rychlá instalace, menší nároky na prostor a obvykle i nižší pořizovací náklady.

V našem e-shopu najdete kvalitní krbová kamna teplovzdušná, krbová kamna akumulační, krbová kamna plynová a speciální krbová kamna na bioalkohol, která nepotřebují ke svému provozu komín.

Velmi oblíbená jsou také akumulační krbová kamna, která jsou vhodná do nízkoenergetických domů, nebo do dřevostaveb. Tato kamna mají výkon už od 1,5 kW. Díky tomu nedochází k přetápění obytných prostor.

Kromě vybraných modelů krbových kamen, která na našem e-shopu naleznete, můžete vybírat i z kompletního sortimentu značek Romotop, Hein, Leda, Brunner Iron Dog, LaNordica, Hede, Aduro, Heta, Wanders, Nordpeis a dalších spolehlivých evropských výrobců.