Kamnové vložky

Nejsme jen prodejci, ale hlavně kamnáři.

S výběrem kamnové vložky Vám poradíme a doporučíme vhodné řešení obestavby.  Dokážeme zpracovat celý projekt kamen, připravit Vám 3D vizualizaci a nakonec kamna odborně postavit kdekoliv v ČR.

POPTAT REALIZACI

Kamnové vložky
jsou doslova “motorem” každých kachlových, nebo omítaných kamen. Pro správnou funkci kamen je tedy nesmírně důležité vybrat vhodnou kamnovou vložku.

Kamnové vložky KASCHÜTZ vynikají i uprostřed početné rakouské a německé konkurence svojí robustností a kvalitou provedení. Hlavním materiálem pro výrobu je silnostěnná litina 6-8 mm, díky které se životnost těchto kamnových vložek počítá na generace.

Na rozdíl od krbových vložek nejsou osazeny deflektorem, který by zpomaloval odtah spalin z topeniště. Díky své velmi vysoké teplotě mohou pak tyto spaliny ještě před vstupem do komína ohřívat tahové akumulační systémy, nebo teplovodní výměníky.

Hoření je díky velkému množství přiváděného vzduchu intenzivní a rychlé, vyrobené teplo se pak ale hodiny uvolňuje sáláním z akumulačních materiálů, které jsou pro obestavby kamnových vložek KASCHÜTZ ideální volbou. Pro uživatele z toho plyne velká výhoda prodloužených přikládacích intervalů až 12 hodin.

Z naší nabídky si můžete vybrat celou řadu velikostí, výkonových variant a provedení, včetně rohových prosklení.

Zobrazuji všech 53 výsledků