Krbové vložky teplovodní

Krbové vložky s teplovodním výměníkem v sobě spojují pohodu u krbu a efektivní využití zbytkového tepla pro vytápění celého domu.

Teplovodní krb je pro mnoho lidí na první pohled přitažlivé řešení. Bohužel až příliš často dochází k neodborným instalacím teplovodních krbových vložek, ke špatnému dimenzování výkonu, nebo k výběru nevhodného typu teplovodního krbu. Využijte našich zkušeností a odborného poradenství, než si vyberete jakoukoliv krbovou vložku s teplovodním výměníkem.

Krby s teplovodním výměníkem mohou být velice zajímavým řešením pro vytápění celého domu. I když jako primární zdroj pro ohřev teplé vody pro vytápění to doporučíme jen málokomu. Mít kotelnu v obývacím pokoji není přece jen úplně komfortní. Základem je tedy výběr odpovídající krbové vložky vzhledem k velikosti prostor vytápěných teplou vodou i místnosti, ve které je situovaný krb.

U teplovodních krbů je také důležitá automatická regulace hoření, která pohlídá všechny parametry tak, aby krb správně fungoval a nedocházelo ke zbytečným tepelným ztrátám, nebo zkracování životnosti topného systému.

S výběrem teplovodní krbové vložky Vám odborně poradíme. Instalace provádíme po celé ČR.

Zobrazen 1. – 60. z 65 výsledků